Autoszyby

Sprzedaż, montaż i wymiana szyb

Kompleksowe i profesjonalne usługi i szerokie zastosowanie charakteryzuje działania obejmujące autoszyby. Zajmujemy się ich sprzedażą, montażem, a także wymianą za pomocą nowoczesnej metody ESPRIT. Nadają się one do różnych rodzajów pojazdów, w tym samochodów osobowych, ale także ciężarowych czy autobusów. Obsługujemy również maszyny budowlane, a także rolnicze, w tym chociażby koparki oraz ciągniki, dzięki czemu możemy obsłużyć bardzo zróżnicowanych klientów.

Sprzedaż, montaż, wymiana

W naszym serwisie zajmujemy się fachową wymianą i montażem szyb w różnego rodzaju samochodach. Prowadzimy także ich sprzedaż. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, możesz mieć pewność, że kupujesz okna do swojego auta, które będą doskonale pełniły swoje funkcje ochronne, a usługę ich instalacji przeprowadzimy w pełni profesjonalnie.

Naprawa szyb metodą ESPRIT

Serwis Autoszyby-haki to miejsce, gdzie poszukujemy nowoczesnych rozwiązań, tak aby naszym klientom oferować usługi najwyżej jakości. Zajmujemy się naprawianiem szyb metodą ESPRIT. Dzięki temu możemy zaoferować niższą cenę względem wymiany okna, z kolei ta technika naprawy przywraca aż 95% pierwotnej wytrzymałości danej szyby w aucie.

Szyby autobusowe

W naszym serwisie zajmujemy się nie tylko wymianą i naprawą okien w autach osobowych. Nie straszne nam jest oferowanie usług dla właścicieli większych pojazdów. Zajmujemy się między innymi serwisem szyb autobusowych w przypadku ich uszkodzenia. Decydując się na skorzystanie z naszych usług zapewniasz bezpieczeństwo sobie i pasażerom.

Dorabianie i montowanie

Każdy samochód może posiadać różny kształt okien, w zależności od modelu. Nie inaczej jest w samochodach dostawczych. Dlatego też zajmujemy się montażem oryginalnych szyb, pracę przeprowadzając fachowo i profesjonalnie. Na specjalne życzenie klientów zajmujemy się także ich dorabianiem, tak aby dostosować szybę wielkością i kształtem do danego auta.

Szkła bezpieczne i plexa

W naszej firmie zajmujemy się oferowaniem naszych klientów jedynie najwyżej jakości rozwiązań, takich które poprawią komfort jazdy. W tym celu zajmujemy się oferowaniem szyb ze szkła bezpiecznego i plexi. W zależności od potrzeb, proponujemy rozwiązanie, które najlepiej sprawdzi się w prowadzonym przez Ciebie pojeździe. Zachęcamy do ich wyboru.

Ciągniki i koparki

Nasze wysokiej klasy rozwiązania i usługi obejmują nie tylko auta osobowe, dostawcze czy autobusy, ale wykonujemy pracę na ciągnikach i koparkach. Dokonujemy w ich przypadku profesjonalnego montażu i serwisu okien, tak aby zapewnić bezpieczeństwo osobie znajdującej się w kabinie. Oferowane okna od nas to solidne rozwiązanie.

 

Najważniejsze atuty

Oprócz stosowania nowoczesnych metod oraz sprzętu oferujemy również współpracę z większością czołowych ubezpieczycieli. Możliwość bardzo atrakcyjnej i zróżnicowanej oferty, dopasowanej do oczekiwań każdego klienta, zapewniamy poprzez przygotowanie kilku tysięcy szyb, przede wszystkim czołowych, a także wielu produktów bocznych oraz tylnych. Dysponujemy też uszczelkami, które pozwalają nam solidnie wykonywać zlecone zamówienia. Oprócz klasycznych szyb montujemy w pojazdach naszych klientów szkła bezpieczne oraz artykuły z tworzywa sztucznego.

 

 

 

   Proponujemy bardzo korzystne ceny, a dla stałych odbiorców rabaty!!!