Autoszyby

Sprzedaż, montaż i wymiana szyb

Od 25 lat naszą ofertę obejmuje montaż szyb czołowych, bocznych i tylnych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Przez te wszystkie lata zdobywaliśmy doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy obecnie w stanie zainstalować te elementy w wielu rodzajach pojazdów, bez względu na technologię ich montażu. W ten sposób wypracowaliśmy zaufanie, które jest efektem konsekwentnego realizowania solidnych usług.

Oprócz profesjonalizmu i dokładności prowadzonych działań, które obejmuje wymiana szyb samochodowych w Ciechanowie, stosujemy do ich wykonania najnowocześniejsze, szybkie i jednocześnie skuteczne metody pracy, do których należy przede wszystkim technika ESPRIT. W ten sposób oddajemy klientom pojazdy zaopatrzone w produkty cechujące się świetną wytrzymałością na możliwe uszkodzenia mechaniczne.

Jest to wyjątkowo delikatny element wyposażenia, który łatwo ulega zniszczeniu w wyniku wypadku, przestępczej działalności wandali, a także działnia sił natury. W wyniku wystąpienia pęknięcia lub całkowitego rozbicia szyby w Twoim aucie konieczna jest jej wymiana i montaż nowego okna, tak aby zapewnić Ci bezpieczeństwo i komfort jazdy. Dowiedz się, jak wygląda proces jej wymiany i montażu, ile trwa, a także jaka jest cena przeprowadzonego serwisu. Odpowiemy także na pytanie czy możesz sfinansować montaż nowej szyby w aucie z opłacanego ubezpieczenia AC.

Jak wygląda montaż nowej szyby w aucie?

Nowa szyba powinna być przede wszystkim odpowiednio przygotowana przed jej wstawieniem – dokładnie umyta, a także pozytywnie przejść ocenę pod względem jej stanu. Następnie przeprowadzany jest demontaż starego elementu poprzez wycięcie go za pomocą precyzyjnych i specjalistycznych narzędzi z ramy okiennej samochodu. W tym celu stosuje się linkę stalową, czasami też specjalne noże ręczne, pneumatyczne lub elektryczne. Przed założeniem nowej szyby konieczne jest przygotowanie karoserii – oczyszczenie podszybia, przycięcie starego kleju, a także pozbycie się kurzu w okolicy deski rozdzielczej. Po takim przygotowaniu można przykleić nową szybę do karoserii.

Ile trwa wymiana szyby w samochodzie?

Czas oczekiwania oscyluje wokół 2 do 4 godzin. Ten rozstrzał czasowy podyktowany jest między innymi przez wiek pojazdu, poziom uszkodzenia poprzedniej szyby, szybkości wysychania kleju, a nawet przez rodzaj zamontowanego w pojedzie ogrzewania. Przed wyruszeniem w drogę trzeba też odczekać aż klej zastosowany do przyklejenia nowego okna zaschnie.

Finansowanie wymiany okien a ubezpieczenie AC

Nie potrzebujesz specjalnej polisy, aby wymienić szybę starą na nową – możesz to opłacić z ubezpieczenia autocasco. Warto jednakże pamiętać, że w ten sposób możesz utracić zniżki, jakie agencje ubezpieczeniowe proponują swoim klientom. To z kolei może wiązać się z podwyższeniem kosztów kolejnych opłacanych składek AC.

Jesteśmy autoryzownaym partnerem większości firm ubezpieczeniowych. Jeżeli posiadacie państwo ubezpiecznie AUTOSZYBA lub AUTOCASCO ,zgłoście się do nas a my pomożemy wam zlikwidować szkodę bezgotówkowo.

Pracujemy wyłącznie na najlepszych klejach szwajcarskiej firmy SIKA, dzieki którym możemy zapewnić Państwu zarówno jakość jak i bezpieczeństwo, a także znacznie skrócić czas oczekiwania po zamontowaniu szyby wklejanej.

Dla Państwa wygody posiadamy obecnie w ciągłej ofercie, którą wciąż poszerzamy ponad 7000 szyb czołowych, 800 bocznych oraz kilkaset tylnych.

Posiadamy także bardzo bogatą ofertę uszczelek do wszystkich rodzajów szyb a także różnych klipsów, spinek i akcesoriów.

  Proponujemy bardzo korzystne ceny, a dla stałych odbiorców rabaty!!!