Obsługa układów klimatyzacji

W ramach działalności naszego serwisu samochodowego, zajmujemy się kompleksową obsługą układów klimatyzacji. Dzięki nam jazda autem latem na wakacje będzie w pełni komfortowa. Zapomnij o prażącym słońcu, które może doskwierać zarówno pasażerom, jak i kierującemu pojazdem. Dzięki klimatyzacji można cieszyć się odpowiednio niską temperaturą podczas gdy na zewnątrz panuje prawdziwy ukrop. Podejmujemy się licznych działań w zakresie napraw oraz obsługi tego rodzaju układu w Twoim samochodzie.

Auto Szyby Haki – warsztat samochodowy dla wymagających

Nasi specjaliści czuwają nad tym, aby układ klimatyzacji w Twoim samochodzie działał jak najbardziej poprawnie. Fachowcy z naszego warsztatu prowadzą zarówno kompleksowy serwis, jak i zajmują się konserwacją całego systemu. Dzięki temu możesz podczas jazdy cieszyć się nie tylko chłodnym, ale również zdrowym i czystym powietrzem. Zobaczysz, jak przyjemnie będzie pokonywało się kolejne kilometry, nawet podczas największych upałów. Zachęcamy więc już teraz do skorzystania z naszych kompleksowych usług.

Czym się zajmujemy w ramach działalności naszego warsztatu?

Przede wszystkim wykonujemy testy szczelności, sprawdzenie funkcjonowania poszczególnych elementów układu. Co więcej, zajmujemy się także napełnianiem klimatyzacji gazem, olejem i czynnikiem UV. Dzięki temu wiesz, że Twój układ klimatyzacji będzie Cię doskonale chłodził podczas gorących dni lata. To jednak nie wszystko, ponieważ nasi specjaliści odgrzybiają i oczyszczają cały system, dzięki czemu możesz cieszyć się stałym dopływem świeżego powietrza podczas jazdy.

Dlaczego warto dbać o układ klimatyzacji w samochodzie?

Przede wszystkim dlatego, że ma on ogromny wpływ na zdrowie Twojego układu oddechowego. Odpowiednio zakonserwowany, odgrzybiony i oczyszczony, dostarcza do wnętrza Twojego auta same czyste powietrze, pozbawione szkodliwych drobnoustrojów. Ponadto obniża temperaturę panującą we wnętrzu samochodu, dając zarazem ulgę od ukropu, panującego na zewnątrz. Odpowiednia temperatura jazdy wpływa zarówno na wygodę, jak i bezpieczeństwo prowadzenia auta!