Autoszyby

Szyby autobusowe

W związku z współpracą z wieloma firmami oraz uzyskanym doświadczeniem, jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie, na zamówienie, sprowadzić szyby autobusowe do Państwa pojazdu. A dzięki odpowiedniej wiedzy technicznej, praktyce i odpowiednim warunkom technicznym, przyjechać i zamontować ją w Państwa autobusie. Dysponujemy odpowiednimi narzędziami do fachowej instalacji, ale także akcesoriami do ich bezpiecznego wykorzystywania.

Wykonujemy montaż szyb autobusowych pojazdów wielu marek, zarówno najważniejszych producentów na rynku, jak i mniej znanych firm, co sprawia, że każda wykonywana usługa charakteryzuje się solidnością. Wiedza naszych fachowców, a także ich umiejętności nabyte podczas wielu lat wykonywania usług sprawiają, że usługi naprawcze są realizowane szybko, ale jednocześnie z dużą dokładnością.

Niestety tak samo, jak w przypadku samochodów osobowych, tak również w autobusach może nastąpić konieczność naprawy lub regeneracji szyb. Jest to niezwykle istotne dla bezpieczeństwa oraz komfortu zarówno kierowcy, jak i wszystkich przewożonych pasażerów. Dlatego też w naszym serwisie podejmujemy się wymiany lub naprawy okien w autobusach. Nasze usługi w głównej mierze kierujemy do firm zajmujących się transportem, a także dla miejskiej komunikacji. Można być pewnym, że szybko przywrócimy każdy pojazd, nawet autobus, to pełni sprawności w krótkim czasie.

Naprawa i montaż szyb autobusowych u klienta

Usługę tę wykonujemy zarówno w naszym warsztacie, jak i również jesteśmy w stanie dojechać do klienta, aby zamontować lub naprawić szybę na miejscu. To oczywiście przekłada się na krótszy czas oczekiwania na gotowy do jazdy pojazd. To, ile taka naprawa lub montaż potrwa zależy od wielu czynników, między innymi stopnia zniszczenia. Istotna jest także ilość okien, które trzeba wymienić. Bezpiecznie przyjmujemy, że czas oczekiwania na gotowy pojazd, przy założeniu wymiany wszystkich okien, powinien potrwać około 12 godzin.

Dlaczego to może trwać tak długo? Przede wszystkim dlatego, że szyby autobusowe są nieco większe niż te, które stosuje się w samochodach osobowych. Już sama ich wielkość i ciężar mogą utrudnić zadanie. Dodatkowo trzeba zastosować nieco inną, wytrzymalszą technologię, która doskonale będzie trzymać okno w przygotowanej ramie. Na szczęście nie jest to dla naszego fachowego zespołu najmniejszym problemem.

W jakich autobusach dokonujemy montażu okien?

Nie posiadamy jednej specjalizacji. Serwisu szyb autobusowych dokonujemy w pojazdach wielu marek. To czyni z nas zespół uniwersalny, bez problemu poradzimy sobie z montażem i naprawą okien w każdym pojeździe, zarówno autobusie, jak i samochodzie osobowym. Co więcej, usługę wykonujemy z zachowaniem najwyższej precyzji i dokładności. To z kolei przekłada się na dłuższą żywotność zamontowanych lub naprawionych przez nas okien. Co więcej, oferujemy bardzo dobrą cenę naszych usług – zapraszamy.