Odgrzybianie i oczyszczanie układu klimatyzacji

Zadaniem tego rodzaju układu w Twoim samochodzie, jest nie tylko dostarczanie przyjemnie chłodnego, ale też pozbawionego zanieczyszczeń powietrza. W tym celu regularnie warto korzystać z usług odgrzybiania i oczyszczania układu klimatyzacji w swoim aucie. Usługę tę wykonujemy w ramach działalności naszego warsztatu samochodowego. Do skorzystania z niej serdecznie cię zachęcamy – z całą pewnością oczyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji w aucie sprawi, że będzie jechało Ci się jeszcze przyjemniej.

Kiedy należy zlecić odgrzybianie i oczyszczenie klimatyzacji w aucie?

Odświeżenie tego rodzaju elementu w samochodzie warto wykonywać dwa razy do roku. Najlepiej wiosną i jesienią. Są to pory roku szczególnie przyjazne rozwojowi grzybów, a także dużemu zapyleniu. Wynika to z tego, że zwykle są one bardzo wilgotne, z kolei zarówno bakterie, jak i grzyby bardzo lubią takie warunki. Oczywiście jeśli zauważymy, że z układem klimatyzacji jest coś nie tak, nie czekajmy z jego odświeżaniem do tych pór roku – warto zrobić z tym porządek jak najszybciej.

W naszym warsztacie stosujemy specjalistyczne środki

Jeśli chcesz mieć pewność, że do Twoich płuc podczas jazdy dociera jedynie świeże i czyste powietrze, koniecznie skorzystaj z usług naszego warsztatu samochodowego. W odświeżaniu układu klimatyzacji stosujemy jedynie skrupulatnie dobrane, najwyższej klasy specjalistyczne preparaty. Co więcej, zlecone nam zadanie odgrzybiania wykonujemy w pełni precyzyjnie, tak aby nie pozostawić najmniejszego zanieczyszczenia. Dzięki temu możesz oddychać pełną piersią podczas setek, a nawet tysięcy kilometrów podróży.

Koszt oczyszczenia i odgrzybienia klimatyzacji nie jest u nas wysoki

Nasze usługi nie wyczyszczą Twojego portfela. Zamiast tego skupimy się w 100% na oczyszczeniu i odgrzybieniu układu klimatyzacji w Twoim samochodzie. A ty z kolei, za nasze usługi, nie zapłacisz wcale tak dużo! Dlatego nie czekaj dłużej, już teraz zdecyduj się na wybór naszego warsztatu, a nasz zespół fachowców zadba, żeby oddychało Ci się podczas jazdy jak najlepiej, a zarazem, aby w Twoim samochodzie, podczas upalnego lata, było przyjemnie chłodno i komfortowo.