Polerowanie reflektorów

Przywracamy nowy wygląd reflektorów w Twoim samochodzie.
Szkła reflektorów w czasie eksploatacji żółkną i matowieją. Usługa polerowania reflektorów w naszej firmie sprawi, że odzyskają one nowy, estetyczny wygląd. Co najważniejsze, poprawie ulegnie doświetlenie drogi, a tym samym Twoje bezpieczeństwo.

Jak wygląda proces polerowania reflektorów?
Najpierw przy pomocy szlifierki oscylacyjnej usuwamy starą zmatowioną powłokę. Jednolitą powierzchnię uzyskujemy w trzech etapach używając papieru o coraz drobniejszej gradacji. Następnie przygotowujemy reflektory do polerowania i polerujemy. Na koniec zabezpieczamy je przed promieniami UV i drobnymi uszkodzeniami.

Dlaczego warto wykonać tę czynność w serwisie?
Sposób czyszczenia i odpowiednie środki chemiczne mogą przywrócić Twoim reflektorom fabryczną przezroczystość. W naszym serwise korzystamy ze specjalnie przygotowanych do polerowania narzędzi. Szlifując reflektory samemu można je porysować, a takie szkody będą trudne do usunięcia. Oddając samochód w ręce specjalistów masz pewność, że reflektory są zabezpieczone, przywrócone jest 100% sprawności klosza, a to wszystko bez konieczności demontażu lampy.