Bagażniki samochodowe

Te akcesoria pomogą Państwu sprawnie i bezpiecznie zapakować cały niezbędny sprzęt na wakacje – letnie i zimowe. Od początku naszej działalności specjalizujemy się w sprzedaży i montażu bagażników samochodowych, a także profesjonalnych łańcuchów śniegowych. W ofercie posiadamy produkty renomowanych firm: Thule, Mont Blanc, Auto Maxi, Cam, Cruz, Pewag, Kong, Spikes-Spider. Współpracujemy z czołowymi dystrybutorami w Polsce, takimi jak Taurus, Inter Pack, Auto Caros, Gloria, Pewag. Zapraszamy do zapoznawania się ze szczegółami naszej oferty oraz jak najszybszego kontaktu!

Sprzedajemy najlepsze bagażniki samochodowe na wakacje

Odpowiednie przygotowanie teoretyczne oraz wieloletnie doświadczenie w branży pozwalają nam dobierać najlepsze dla Państwa rozwiązania. Działamy wielotorowo, kompleksowo przygotowując pojazdy naszych klientów do krótszych i dłuższych podróży samochodowych.

Sukcesywnie poszerzamy swoją ofertę sprzedaży i montażu o asortyment związany z aktywnym spędzaniem wolnego czasu: uchwyty rowerowe i narciarskie, haki, specjalistyczne boxy dachowe. Umiejętnie zapakujemy do pojazdu każdy sprzęt rekreacyjny, przeznaczony do sportów letnich i zimowych. Z naszą pomocą uda się każdy urlop!

Sprzedaż bagażników samochodowych

Na dzień dzisiejszy nasza oferta sprzedaży i montażu obejmuje następujące produkty:

  • bagażniki bazowe,
  • boxy i kufry dachowe,
  • bagażniki rowerowe – montowane na haku, dachu lub klapie,
  • uchwyty narciarskie,
  • przystawki do przewożenia sprzętu wodnego,
  • specjalistyczne boxy dachowe polskiego producenta Jost do przewożenia sprzętu windsurfingowego.

Do każdego pojazdu możemy najczęściej zaproponować kilka opcji o różnych cenach i parametrach: od doskonale dopasowanych akcesoriów renomowanych firm Thule czy Mont Blanc, po solidne i dobrej jakości produkty mniej znanych firm, takich jak Cam czy Cruz. Każdemu klientowi poświęcamy odpowiednio dużo czasu w procesie sprzedaży, aby zorientować się w jego potrzebach i dobrać najlepsze możliwe rozwiązanie w atrakcyjnej cenie.

Montaż bagażników samochodowych

Nasza działalność nie poprzestaje na sprzedaży! Wiemy, że wielu naszych klientów nie ma wcześniejszych doświadczeń z boxami samochodowymi i słusznie niepokoi się o prawidłowy montaż sprzętu. Służymy więc radą, a także fachową pomocą w tym temacie.

Istnieje wiele różnych systemów mocowania bagażników samochodowych, dlatego warto dobrać jego model nie tylko do rodzaju przewożonego sprzętu, ale także możliwości użytkowanego pojazdu. Nasze bogate doświadczenie pozwoli nam szybko i sprawnie zamontować boksy, uchwyty i haki w każdym aucie. To usługa, na którą na pewno warto się zdecydować, jeśli zależy Państwu na spokojnej i bezpiecznej podróży bez nieprzyjemnych niespodzianek.