Haki Holownicze

Sprzedaż i montaż haków holowniczych
Nasza Firma specjalizuje się w montażu haków holowniczych, zarówno do samochodów osobowych jak i dostawczych. Dzięki nabytemu doświadzczeniu, a także bogatemu asortymentowi i niskim cenom, możemy zaoferować Państwu bardzo konkurencyjną ofertę. Obecnie w stałej sprzedaży posiadamy ponad 200 haków holowniczych i nasza oferta wciąż się powiększa. Posiadamy w ofercie haki wiodących firm polskich, a także zagranicznych m.in. AUTO HAK, BOSAL, BRINK, WESTFALIA.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zamontować hak do wszystkich modeli samochodów, jeżeli tylko taki hak istnieje. Nie stanowią dla nas także problemu nowoczesne instalacje elektryczne wymagające wyspecjalizowanych modułów.

W naszej ofercie posiadamy także zaczepy kulowe do różnego rodzaju przyczep o różnorakich uciągach, płytki z kulą do samochodów dostawczych i ciężarowych, a także gniazda elektryczne 7 i 13 biegunowe oraz tzw. moduły przejściowe.

Dlaczego warto zamontować hak holowniczy w swoim aucie?

Jest to wyposażenie, które z całą pewnością przyda Ci się w Twojej karierze kierowcy niejeden raz. Za jego pomocą można na przykład holować przyczepę przeznaczoną do przewozu różnych materiałów. To jednak nie wszystko. Hak służyć może również do montażu bagażnika do przewozu rowerów czy holowania przyczepy kempingowej, która pozwala podróżować po świecie nie będąc przywiązanym do tylko jednego miejsca. Zajmujemy się także montażem haków holowniczych w pojazdach budowlanych (na bazie samochodów dostawczych), gdzie ten rodzaj wyposażania jest wręcz niezbędny.

Hak holowniczy – niezwykle funkcjonalne rozwiązanie

To wyposażenie, to dla Twojego pojazdu przede wszystkim swoboda. Nie musisz prosić o pomoc sąsiada lub kogoś z rodziny, kto ma pojazd z hakiem holowniczym. Posiadanie takiego haka jest więc niezwykle użyteczne, dlatego też zapraszamy do naszego serwisu samochodowego, gdzie profesjonalnie zajmiemy się jego montażem.

Kto powinien zainwestować w haki holownicze?

Przede wszystkim każdy właściciel samochodu! Hak w wyposażeniu samochodu najbardziej przyda się kierowcom, działającym w branży budowlanej czy remontowej. Firmy takie, mogą wtedy transportować bez problemu wszelkie materiały czy odpady. Jest to także doskonała opcja dla ludzi, którzy kochają podróże nie tylko po Polsce, Europie, ale niemalże całym świecie. Przyczepa kempingowa sprawia, że możesz odpoczywać w prawie każdym zakątku globu – nie jesteś przywiązany do jednego miejsca, czyli hotelu.

Montaż haka holowniczego w bardzo dobrej cenie

Nasz serwis dba o wysoką jakość oferowanych usług, a jednocześnie o ich dobrą cenę. Dlatego montażu tego rodzaju wyposażenia w Twoim samochodzie dokonujemy solidnie – nie musisz przy tym płacić wygórowanej kwoty. Dzięki nam możesz cieszyć się hakiem holowniczym, który daje wolność w poruszaniu się gdziekolwiek tylko sobie zamarzysz. Dlatego też zachęcamy do wizyty u nas i skorzystania z usług, jakie wykonują prawdziwi fachowcy w branży motoryzacyjnej.