Serwis opon – wymiana, naprawa, konserwacja

Każdy kierowca doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważne jest, aby dbać o opony i ogółem ogumienie w swoim pojeździe. Wysoka jakość kół w samochodzie osobowym lub ciężarowym wpływa przede wszystkim na bezpieczeństwo jazdy, w końcu to ono jest najważniejsze. W ramach oferowanej usługi zajmujemy się między innymi serwisem opon i dętek, wymianą opon, a także ogólną konserwacją ogumienia. Cena naszej usługi ustalana jest indywidualna w zależności od uszkodzenia, jakie koniecznie trzeba poddać serwisowi.

Serwis opon i dętek

Zniszczona opona lub dętka nie będzie spędzała już Ci snu z powiek. Wystarczy tylko, że zdecydujesz się na skorzystanie z usług naszego warsztatu, gdzie zajmujemy się serwisem wyżej wymienionych elementów w samochodach osobowych i ciężarowych. Nad całym procesem naprawy czuwa zespół doświadczonych fachowców, którzy naprawili już niejedną oponę i dętkę w swojej zawodowej karierze. Oddając w nasze ręce swój pojazd, możesz więc spać spokojnie, dopilnujemy, aby usługa serwisu została profesjonalnie i solidnie wykonana.

Wymiana opon

Zbliża się zima? A może po chłodnej porze roku przychodzą cieplejsze dni? W takim razie koniecznie postaw na wymianę opon z letnich na zimowe lub odwrotnie w naszym warsztacie. Opony koniecznie trzeba sezonowo wymieniać, jest to związane z zachowaniem komfortu jazdy, a zarazem bezpieczeństwa podczas prowadzenia samochodu. Ich wymiana powinna odbywać się również wtedy, kiedy zniszczenie poprzedniego ogumienia jest zbyt rozległe. Zapraszamy do skorzystania z usługi wymiany opon w naszym profesjonalnym warsztacie.

Konserwacja ogumienia

Czy to w oponach, czy innych elementach Twojego pojazdu, ogumienie może się zużywać, konieczna jest wtedy jego gruntowna konserwacja. Wpływa to przede wszystkim na bezpieczeństwo i komfort podczas jazdy, co ma szczególne znaczenie podczas długich podróży. Odpowiednio pielęgnowane opony na długo zachowują swoje właściwości, takie jak na przykład dobra przyczepność. Mogą one służyć nam dłużej niż standardowo, to z kolei przekłada się na dość duże oszczędności. Odpowiednia konserwacja ogumienia pozwala także na stabilniejsze prowadzenie auta w trudnych warunkach.

Wykonujemy serwis ogumienia w Ciechanowie z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, co pozwala nam zrealizować zlecone działania bardzo szybko. Jest to również zasługą pracy w naszym przedsiębiorstwie kilkunastu specjalistów, mogących obsługiwać jednego dnia wielu klientów.