Oferta dla klientów flotowych

„ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY dla firm posiadających flotę samochodową.

Nasza firma jest na tynku od 1993 roku i oferuje Państwu szyby samochodowe do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów i pojazdów specjalnych. Oferta obejmuje także szyby czołowe z ogrzewaniem, z anteną zatopioną między taflami szkła, z formowanym pasem przeciwsłonecznym, z wszelkiego rodzaju uszczelkami i sensorami, atermiczne, o podwyższonej wytrzymałości mechanicznej.

WIEMY JAK WAŻNY JEST W PAŃSTWA PRZYPADKU CZAS I SOLIDNOŚĆ, DLATEGO TEŻ JESTEŚMY W STANIE SPROWADZIĆ I ZAMONTOWAĆ NA MIEJSCU ZAMAWIANĄ SZYBĘ DO SAMOCHODU OSOBOWEGO, DOSTAWCZEGO, AUTOBUSU CZY POJAZDÓW SPECJALNYCH W MOŻLIWIE NAKRÓTSZYM TERMINIE.

W ciągu wielu lat funkcjonowania na rynku jako partner wielu sieci likwidujących szkody szybowe zdobyliśmy silną pozycję w branży szyb samochodowych i bierzemy czynny udział w wyznaczaniu standardów jakości i solidności. Dzięki profesjonalizmowi, szerokiemu asortymentowi, ciągłej modernizacji własnego punktu usługowego, nastawieniu na potrzeby Klienta udało nam się osiągnąć pozycję solidnego usługodawcy w zakresie montaży i napraw szyb samochodowych.

W NASZYM PUNKCIE USŁUGOWYM MOŻNA PŁACIĆ GOTÓWKĄ LUB STOSOWAĆ INNE FORMY PŁATNOŚCI NP. PRZELEWOWE LUB WYSTAWIENIA ZBIORCZEJ FAKTURY ZA DANY MIESIĄC W PRZYPADKU WIĘKSZEJ ILOŚCI MONTAŻY. HONORUJEMY RÓWNIEŻ PŁATNOŚCI KARTAMI PŁATNICZYMI MASTER CARD, MAESTRO I VISA.

PONADTO, NA ŻYCZENIE OFERUJEMY MONTAŻ LUB NAPRAWĘ SZYBY U KLIENTA ORAZ PRZYGOTOWANIE ELEKTRONICZNEJ DOKUMENTACJI Z WYKONANIA USŁUGI.

KONTAK Z NASZYM PRZEDSTAWICIELEM HANDLOWYM
784 396 319