Autoszyby

Sprzedaż, montaż i wymiana szyb

Od 25 lat naszą ofertę obejmuje montaż szyb czołowych, bocznych i tylnych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Przez te wszystkie lata zdobywaliśmy doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy obecnie w stanie zainstalować te elementy w wielu rodzajach pojazdów, bez względu na technologię ich montażu. W ten sposób wypracowaliśmy zaufanie, które jest efektem konsekwentnego realizowania solidnych usług.

Oprócz profesjonalizmu i dokładności prowadzonych działań, które obejmuje wymiana szyb samochodowych w Ciechanowie, stosujemy do ich wykonania najnowocześniejsze, szybkie i jednocześnie skuteczne metody pracy, do których należy przede wszystkim technika ESPRIT. W ten sposób oddajemy klientom pojazdy zaopatrzone w produkty cechujące się świetną wytrzymałością na możliwe uszkodzenia mechaniczne.

Jesteśmy autoryzownaym partnerem większości firm ubezpieczeniowych. Jeżeli posiadacie państwo ubezpiecznie AUTOSZYBA lub AUTOCASCO ,zgłoście się do nas a my pomożemy wam zlikwidować szkodę bezgotówkowo.

Pracujemy wyłącznie na najlepszych klejach szwajcarskiej firmy SIKA, dzieki którym możemy zapewnić Państwu zarówno jakość jak i bezpieczeństwo, a także znacznie skrócić czas oczekiwania po zamontowaniu szyby wklejanej.

Dla Państwa wygody posiadamy obecnie w ciągłej ofercie, którą wciąż poszerzamy ponad 7000 szyb czołowych, 800 bocznych oraz kilkaset tylnych.

Posiadamy także bardzo bogatą ofertę uszczelek do wszystkich rodzajów szyb a także różnych klipsów, spinek i akcesoriów.

  Proponujemy bardzo korzystne ceny, a dla stałych odbiorców rabaty!!!