Autoszyby

Sprzedaż, montaż i wymiana szyb
Od 14 lat zajmujemy się montażem szyb czołowych, bocznych i tylnych do samochodów osobowych, dostawczych  i ciężarowych. Przez te wszystkie lata zdobywaliśmy doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy obecnie w stanie zamontować każda szybę w samochodzie osobowym, dostawczym i ciężarowym, bez względu na technologię jej montażu.

Jesteśmy autoryzownaym partnerem większości firm ubezpieczeniowych. Jeżeli posiadacie państwo ubezpiecznie AUTOSZYBA lub AUTOCASCO ,zgłoście się do nas a my pomożemy wam zlikwidować szkodę bezgotówkowo.

Pracujemy wyłącznie  na najlepszych klejach szwajcarskiej firmy SIKA, dzieki którym możemy zapewnić Państwu zarówno jakość jak i bezpieczeństwo, a także znacznie skrócić czas oczekiwania po zamontowaniu szyby wklejanej.

Dla Państwa wygody posiadamy obecnie w ciągłej ofercie, którą wciąż poszerzamy ponad 1400 szyb czołowych, 800 bocznych oraz kilkaset tylnych.

Posiadamy także bardzo bogatą ofertę uszczelek do wszystkich rodzajów szyb a także różnych klipsów, spinek i akcesoriów.

   Proponujemy bardzo korzystne ceny, a dla stałych odbiorców rabaty!!!